Uncategorized

Piękna płyta gazowa do zabudowy

Piękna płyta gazowa do zabudowy

Kuchnię uznaje się za jedno z pomieszczeń w domu, które jest najtrudniejsze w aranżacji. Nie sztuką jest wybrać meble kuchenne, ale połączyć je z różnego rodzaju sprzętami kuchennymi. Świetnym rozwiązaniem od lat okazują się sprzęty do zabudowy. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jakie zalety ma płyta gazowa do zabudowy.

Płyta do zabudowy, czym różni się od klasycznej?

Podstawową różnicą, która dzieli płyty do zabudowy od klasycznych rozwiązań, kiedy kuchenka gazowa bądź elektryczna połączona jest z piekarnikiem, jest możliwość wbudowania ich w blat kuchenny. Płyta gazowa do zabudowy będzie prezentowała się bardzo nowocześnie, a do tego w 100% dopasuje się do wybranego zestawu mebli.

Płyty gazowe lub elektryczne do zabudowy nie są mniej wydajne ani droższe od klasycznych rozwiązań. Płyty gazowe do zabudowy oraz elektryczne płyty indukcyjne coraz częściej zastępują w domach standardowe kuchenki. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca, a przy tym można skompletować je z wybranym przez siebie piekarnikiem do zabudowy. Płyta gazowa nie będzie zatem tworzyć trudności aranżacyjnych.

Jakie zalety ma płyta gazowa do zabudowy?

Większość z nas dysponuje ograniczoną przestrzenią w mieszkaniu, dlatego staramy się maksymalnie wykorzystać dostępny metraż, jednocześnie pragnąc zachować styl i wygodę wnętrza. Z tego względu płyta do zabudowy ma wiele zalet, które spodobają się wielu z Was.

  • Wspomnieliśmy, że płyty gazowe do zabudowy zajmują znacznie mniej miejsca w kuchni.

  • Płyta gazowa do zabudowy doskonale wkomponuje się w wybrany przez nas styl.

  • Płyty gazowe obecnie dostępne są w dziesiątkach kształtów, fasonów i w różnej wielkości. Na stronie lofra.pl możecie zobaczyć, jak różne są płyty do zabudowy. Dopasowane do indywidualnych wymagań na najwyższym poziomie!

  • Nowoczesne płyty gazowe pod zabudowę mają palniki oszczędzające gaz, funkcję zabezpieczenia przed dziećmi i wygodną regulację parametrów.

  • Płyta gazowa pod zabudowę będzie również bardzo wygodna w czyszczeniu.

  • Do wyboru mamy płyty gazowe ceramiczne, szklane lub wykonane ze stali nierdzewnej.

Płyta gazowa pod zabudowę jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą zrywać ze znanym od wielu lat przygotowywaniem posiłków na gazie. To doskonałe połączenie nowoczesności z funkcjonowaniem, które dobrze znamy.

Płyta gazowa do zabudowy cena

Płyty gazowe pod zabudowę nie muszą być droższe od klasycznych rozwiązań. Jeśli jednak kupujemy płytę gazową z myślą o przyszłości, warto zainwestować w produkt nowoczesny i w pełni odpowiadający naszym potrzebom. Na cenę płyty gazowej wpływają:

  • Materiał powłoki, który ma również wpływ na wytrzymałość płyty.

  • Wielkość płyty gazowej oraz liczba palników.

  • Wykorzystane technologie, np. nowoczesny timer, automatyczne gotowanie, czy zabezpieczenie przed dziećmi.

  • Dostępne parametry i funkcje.

Widełki cenowe, jeśli chodzi o dobre płyty gazowe pod zabudowę, sięgają od 2000 do nawet 10 000 zł. Cena waha się w zależności od wyżej wymienionych parametrów. Biorąc pod uwagę jakość i wydajność płyty gazowej tego typu, warto kierować się parametrami, a nie wyłącznie ceną produktu.