Dom i Ogród

Problem z kablami do projektora? Rozwiąż go, inwestując w odpowiednie maskownice!

Problem z kablami do projektora? Rozwiąż go, inwestując w odpowiednie maskownice!

Bezpieczeństwo codziennej pracy w biurze jest bardzo ważne. Plątające się po podłodze kable od projektora lub innych urządzeń, z całą pewnością temu nie sprzyjają. Ktoś może się potknąć, zahaczyć. Maskownica do przewodów będzie tutaj optymalnym rozwiązaniem. Ukryje kable, co wpłynie nie tylko na bezpieczeństwo, ale też na estetykę miejsca pracy.

Jak ukryć przewody na podłodze?

Podłączenie projektora oraz innych urządzeń w biurze, w klasie lekcyjnej, sali konferencyjnej, wymaga wykorzystania wielu przewodów. Niestety spora ilość kabli nie sprzyja bezpieczeństwu. Bo z jednej strony ktoś może się po prostu potknąć o kable, upadając tym samym na podłogę. Z drugiej zaś, zahaczając o kabel istnieje prawdopodobieństwo strącenia całego sprzętu z biurka, co z kolei naraża nas na straty finansowe. Dlatego właśnie warto zastosować rozwiązanie jakim jest maskownica do kabli pod biurko, która wszystkie te kable zabezpieczy. Dodatkowo, zastosowanie maskownicy wpływa też korzystnie na sam wygląd pomieszczenia. Wszystkie kable zostają bowiem schludnie ukryte. Jeżeli ustawiasz projektor na biurku, to do ukrycia kabli pod meblem możesz zastosować maskownicę podłogową Alustage CCP-SMALL z oferty ans.sklep.pl. Wykonana z solidnego materiału i o wytrzymałości około 200 kg. Sprawdzi się doskonale. Poszczególne moduły tej maskownicy możesz z powodzeniem łączyć bez konieczności wykorzystania dodatkowych złączek. Łącząc dowolną ilość elementów, możesz zabezpieczyć kable na każdej długości.

Projektor na ścianie. A co z kablami?

Projektor to urządzenie, które często montuje się na ścianie. Co wtedy zrobić z nieestetycznie wyglądającymi kablami? Tutaj doskonale sprawdzi się maskownica do kabli na ścianę. Takie maskownice dostępne są w różnych kolorach i rodzajach. Z powodzeniem dopasujesz je do wystroju wnętrza. Na ans.sklep.pl możesz kupić maskownice aluminiowe w kolorze srebrnym lub czarnym. Są one wytrzymałe i niezwykle proste w montażu. Ciekawą propozycją są zestawy – półka ścienna RTV wraz z maskownicą. Kable można ukryć za panelem. Jest to nowoczesne rozwiązanie idealne do takich sprzętów jak projektor czy telewizor. Dobrze dobrana maskownica ukryje wszystkie zwisające kable, pomoże zachować porządek. Propozycji w tym zakresie jest bardzo dużo. Niezależnie od tego, czy przeszkadzają Ci kable na podłodze, czy gdzieś na ścianie, z powodzeniem można się ich „pozbyć” za pomocą tak prostego rozwiązania jakim są maskownice.

Similar Posts