Nieruchomości

Ursus zachęca do … zamieszkania!

Ursus zachęca do … zamieszkania!

Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic stolicy. Ale mimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje niezwykle dużo! Mieszkanie w Ursusie gwarantuje komfort codziennego życia. Dlaczego? Podpowiadamy dlaczego Ursus zachęca do zamieszkania. Sprawdź zalety tej części Warszawy.

Rozglądasz się za własnym M w Warszawie? Nie do końca wiesz, jaką dzielnicę wybrać? Przedstawiamy plusy mieszkania w Ursusie – jednej z najmniejszych dzielnic stolicy. Ursus to klimat społecznictwa, kameralność i bezpieczeństwo. Słowem, idealna dzielnica dla młodych rodzin.

 

Mieszkania Ursus: dlaczego warto?

 

Ursus to jedna z nowszych dzielnic Warszawy, jednak ze sporą historią. Kojarzony jest przede wszystkim z ciągnikami, które były produkowane w zakładzie przemysłowym. Ursus był kiedyś wsią, później samodzielnym miastem, dziś jest jedną z najmniejszych dzielnic stolicy. Duch społecznictwa nadal pozostał w tym miejscu, dlatego też mieszkanie w Ursusie to plus dla osób, które cenią sąsiedzki klimat i atmosferę małomiasteczkowości.

 

W Ursusie mieszka się po prostu dobrze i komfortowo. Dzielnica ma wszystko, czego potrzebują młode małżeństwa z dziećmi. Znajduje się tu 40 punktów przedszkolnych i 4 podstawówki, a także kilka przychodni i liczne place zabaw.

 

Będzie to również dobra dzielnica dla osób aktywnych i lubiących uprawiać sport. Ursus to 20 km ścieżek rowerowych, kilka siłowni, dwie pływalnie i liczne boiska do piłki nożnej.

 

Dla kogo mieszkania w Ursusie?

 

Ursus to dzielnica nadchodzącego młodego pokolenia. Wybierają ją młode osoby, młode małżeństwa, rodziny z dziećmi. Jest tutaj spokojnie, zielono i bezpiecznie. Kameralność tej dzielnicy sprawia, że można się tutaj poczuć jak poza Warszawą. Dodatkowo Ursus może pochwalić się najniższym wskaźnikiem przestępstw.

 

Zaletą Ursusa jest dobra komunikacja z centrum miasta – jest od niego oddalony zaledwie o 9 km, co jest niewątpliwym plusem dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy. Najszybciej do centrum można przedostać się kolejką lub samochodem.

 

Liczne parki, skwery i place zabaw dają możliwość aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Dodatkowo bliskość galerii handlowych i punktów usługowych sprawia, że wszystko jest na miejscu.

 

Ursus dla inwestorów

 

Dzielnica ta jest również atrakcyjna dla inwestorów. Ceny mieszkań w porównaniu z innymi rejonami stolicy są bardzo atrakcyjne. Dlatego też osoby lokujące swoje środki w nieruchomości bardzo często kupują mieszkania w Ursusie. Ile trzeba zapłacić za nieruchomość w tej dzielnicy? Około 500 tys. złotych za mieszkanie o powierzchni 55 m kw. To o 100 tys. mniej w porównaniu np. do Bemowa.

Similar Posts