RTV i AGD

Kuchnia w stylu lat 50. – tej chłodziarko-zamrażarki nie może w niej zabraknąć!

Kuchnia w stylu lat 50. - tej chłodziarko-zamrażarki nie może w niej zabraknąć!

Choć lata 50. już dawno za nami, ich niepowtarzalny, żywy styl wciąż nie traci na popularności. Co więcej – można mu przypisać miano kultowego. Cukierkowe kolory, połysk, zaokrąglone kształty, prostota i funkcjonalność – to najważniejsze cechy, jakie powinna mieć kuchnia wzorowana na tym stylu, a co za tym idzie – taka powinna być również lodówka. Poznaj niezawodne chłodziarko-zamrażarki renomowanej włoskiej firmy SMEG, które doskonale oddają klimat tamtych lat.

Niemal legendarne wolnostojące chłodziarko-zamrażarki SMEG z serii FAB to połączenie niezapomnianego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się przed współczesnymi sprzętami AGD, a przy tym zachwycą Cię szerokim wyborem kolorów, od pastelowych po bardziej wyraziste, obłymi kształtami i solidnością. Zastosowane w nich chromowane uchwyty przypominają klamki samochodów popularnych w latach 50., dzięki czemu jeszcze lepiej wpasowują się w obrany styl. Te lodówki zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Wybierz odpowiednią dla Twoich potrzeb i kuchni chłodziarko-zamrażarkę SMEG spośród 3 modeli:

  • FAB50 – największy model z tej serii, o pojemności chłodziarki 362 l, a zamrażarki 107 l, w klasie energetycznej A+,
  • FAB32 – najwyższy model z serii. Ma mniejszą pojemność, ale za to lepszą klasę energetyczną A++,
  • FAB30 – najmniejszy model z serii, o pojemności chłodziarki 229 l, a zamrażarki 64 l, w klasie energetycznej A++.

Nowoczesne technologie, które ułatwiają życie

W tych chłodziarko-zamrażarkach zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym oszczędzisz sobie dodatkowej pracy. Jednym z nich jest technologia No Frost, która sprawia, że we wnętrzu urządzenia nie powstaje szron i lód. Zapomnij zatem o czasochłonnym i kłopotliwym rozmrażaniu. Nie musisz się także martwić o to, że wskutek nagłego braku zasilania przechowywana żywność się rozmrozi. Odpowiednia temperatura zostanie utrzymana nawet do 24 godzin! Chłodziarko-zamrażarki SMEG wyróżniają się też cichą pracą i funkcjonalnym rozmieszczeniem półek, dzięki czemu bez problemu odpowiednio poukładasz w nich produkty.

Na co zwrócić uwagę?

Jeśli decydujesz się na chłodziarko-zamrażarkę SMEG w stylu lat 50., musisz pamiętać, że jej drzwi są wypukłe i mają wystające uchwyty. Aby zatem bez problemu otwierać je na pełną szerokość, lodówka powinna stać w odległości około 20 cm od ściany. Kluczowe znaczenie ma też to, w którą stronę te drzwi mają się otwierać. Uchwyty i zawiasy są przymocowane na stałe, więc nie ma możliwości zmiany kierunku otwierania.

Similar Posts