Dom i Ogród

Wanny z hydromasażem – dlaczego warto wybrać?

Wanny z hydromasażem – dlaczego warto wybrać

Wanna jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy wziąć długą, relaksującą kąpiel i odprężyć się po całym dniu spędzonym w pracy. Jej możliwości relaksujące można dodatkowo wzmocnić poprzez dodatek hydromasażu. Wanna z hydromasażem zapewnia głęboki relaks niczym w prawdziwym salonie SPA, który przynosi korzyści zarówno dla naszego ciała, jak i duszy. Dlaczego wanna z hydromasażem jest rozwiązaniem wartym naszej uwagi i zakupu?

Dlaczego warto korzystać z wanny z hydromasażem w domowym zaciszu?

Hydromasaż, czyli masaż wykonywany za pomocą strumienia wody pod dużym ciśnieniem zapewnia liczne korzyści, zarówno dla naszego ciała, jak i psychiki. Jego właściwości docenią w szczególności osoby, które często czują się zmęczone, mają stresującą i wyczerpującą pracę oraz trudno jest im się zrelaksować. Wanna z hydromasażem będzie także dobrą inwestycją dla ludzi sporo czasu spędzających w pozycji siedzącej, którzy często uskarżają się na bóle mięśni i kręgosłupa. Hydromasaż przynosi szybkie ukojenie, pozwala lepiej się wyciszyć i uspokoić oraz relaksować bez konieczności wychodzenia z domu.

Działanie hydromasażu opiera się na odpowiednim ciśnieniu wody, które zapewnia specjalna pompa zamontowana w wannie. Dysze wodne umieszczone w odpowiednich miejscach w wannie kierują strumień wody na ciało w delikatny i intensywny zarazem sposób masując je podczas codziennej kąpieli. Masaż wodny pozwala skutecznie rozluźnić napięte mięśnie, usprawnić mikrokrążenie krwi w tkankach, a w dłuższej perspektywie może być także pomocny w walce z cellulitem. Za najskuteczniejszy jest uznawany masaż wodny połączony z powietrznym, który wykazuje zarówno właściwości rozluźniające, jak i poprawiające mikrokrążenie krwi w tkankach.

Dlaczego warto korzystać z wanny z hydromasażem w domowym zaciszu

Nowoczesne i funkcjonalne wanny z hydromasażem, na które warto zwrócić uwagę

Przeznaczona do domowych łazienek nowoczesna wanna z hydromasażem z wyglądu oraz kształtu przypomina klasyczną wannę, w większości przypadków posiada także bardzo zbliżone do niej rozmiary. Szeroki wybór rozwiązań tego typu znaleźć można w ofercie znanej i cenionej marki Roca. Wanna z hydromasażem może być zarówno prostokątna, narożna, jak i okrągła – najważniejsze, aby jej wymiary pasowały do wielkości naszej łazienki. W ofercie marki Roca dostępne są dwa, szczególnie warte uwagi rodzaje systemów hydromasażu – Smart WaterAir Plus i Effects Gold, w które wyposażone są takie popularne modele wanien akrylowych, jak m. in. Linea, Vita, Nicole oraz Aura.

Akrylowe wanny z systemem hydromasażu Smart WaterAir Plus oferują masaż powietrzny i wodny oraz posiadają wbudowane oświetlenie LED pozwalające na korzystanie z kąpieli w połączeniu z chromoterapią. Takie rozwiązanie pozwala czerpać liczne korzyści z hydromasażu – zaledwie 20 min. wystarczy, aby się zrelaksować oraz zapewnić sobie doskonałe samopoczucie na resztę dnia oraz zdrowy sen na nadchodzącą noc. System hydromasażu Effects Gold dostępny w wannach akrylowych marki Roca również bazuje na połączeniu masażu wodnego i powietrznego, który koi ciało, dodaje energii oraz poprawia jakość skóry. Ponadto, wanny wyposażone w ten system oferują także funkcję podgrzewania wody, chromoterapię oraz automatyczną dezynfekcję. Sterowanie ich funkcjonalnością odbywa się natomiast za pośrednictwem oszczędnego w formie panelu, którego dotykowe czujniki są zainstalowane w rancie wanny.

Similar Posts